Испратете ги дупликатите после собирање на албумот !!!
Откако ќе го соберете вашиот албум, испратете ги дупликатите на адреса:Бул. Партизански Одреди 95/24, 1000 Скопје

Или испратете e-mail на gslake@gmail.com и сликичкте ќе бидат подигнати на договорено место во Скопје.

Зошто да ги испратам?

Slikicki.com ќе направи база од сликички кои ќе им бидат достапни на колекционерите и после завршување на продажбата на тој албум, и ќе им излезе во пресрет на колекционерите кои не успеале да го пополнат.
Пребарување

За пребарување внесете дел од името на албумот или издавачот.

Try_btn_mkd

2009-10 NBA Basketball Stars

2009-10 NBA Basketball Stars
Издавач: Panini
Колекционери: 20
Коментари: 10
Сликички: 1-384
Размена: 994 понудени, 528 се бараат
Креиран од: Игор пред над 12 години
Последна промена: пред над 7 години
Видено: 2973
Add_comment Add_collection
Последна промена
Последни коментари Види ги ситеMore
Игор
Игор
08.06.11, 16:19

Екслузивните албуми од Панини за сите Светски првенства (Fifa World Cup 1970-2010) и Европски првенства (Uefa Euro1980-2008) и Лига на шампиони (2007-2011) во фудбал, НБА1993-2011, и многу други стари албуми за деца и возрасни во дигитална форма со перфектен изглед

asdf fdsa
asdf fdsa
03.04.11, 12:13

Baram lugje za menuvanje NBA 2010-2011 najnoviot album!

kikomkd10
kikomkd10
09.06.10, 20:59

pcccc ! Kaj NBA Go Sobirate Be !!!! :))) Samo South Africa 2010 Fifa World Cup 2010 :)) !

Последни активности Види ги ситеMore
Aleksandar
Aleksandar направи измени на албумот 2009-10 NBA Basketball Stars од колекцијата 2009-10 NBA Basketball Stars
22.01.15, 13:23
Aleksandar
Aleksandar направи измени на албумот 2009-10 NBA Basketball Stars од колекцијата 2009-10 NBA Basketball Stars
06.01.15, 12:59
Aleksandar
Aleksandar направи измени на албумот 2009-10 NBA Basketball Stars од колекцијата 2009-10 NBA Basketball Stars
06.01.15, 12:45
 
ЧПП Услови Приватност Маркетинг Помош
Show: Session | Cookies (0) | Params (4) | Filters | Routes | Env | Queries (20) | General Debug