Испратете ги дупликатите после собирање на албумот !!!
Откако ќе го соберете вашиот албум, испратете ги дупликатите на адреса:Бул. Партизански Одреди 95/24, 1000 Скопје

Или испратете e-mail на gslake@gmail.com и сликичкте ќе бидат подигнати на договорено место во Скопје.

Зошто да ги испратам?

Slikicki.com ќе направи база од сликички кои ќе им бидат достапни на колекционерите и после завршување на продажбата на тој албум, и ќе им излезе во пресрет на колекционерите кои не успеале да го пополнат.

UEFA EURO 2012 Poland/Ukraine

UEFA EURO 2012 Poland/Ukraine
Založnik: Panini
Zbiralcev: 254
Komentarjev: 561
Sličic: PSS,1-539
Menjava: 9991 ponujenih, 7547 iskanih
Ustvaril: Михаил и Христијан (Admin) pred Okoli 10 leta
Zadnja posodobitev: pred okoli 1 leta
Ogledov: 14940
Add_comment Add_collection
Zadnji komentarji Poglej vseMore
ilepunk
ilepunk
10.07.14, 16:09

neka pise koj ima za smena 2012 Poland ukraine

kikomkd10
kikomkd10
19.04.14, 17:30

Koj ja ima pss na duplikat neka mi pishe inbox , davam 5 od brazil za nea , pozdrav;)

paunmkd
paunmkd
26.03.14, 21:17

Mi fali uste 408 od Ukraina, koj go ima, davam 10 za nego :)

Zadnje dejavnosti Poglej vseMore
Зоран Глигоријeвски
Зоран Глигоријeвски posodobil/a nov album UEFA EURO 2012 Poland/Ukraine iz zbirke UEFA EURO 2012 Poland/Ukraine
22.06.16, 21:02
niklinho
niklinho ustvaril/a nov album UEFA EURO 2012 Poland/Ukraine iz zbirke UEFA EURO 2012 Poland/Ukraine
13.05.16, 16:23
Михаил и Христијан (Admin)
Михаил и Христијан (Admin) posodobil/a nov album UEFA EURO 2012 Poland/Ukraine iz zbirke UEFA EURO 2012 Poland/Ukraine
07.05.16, 01:59
 
Pogosta vprašanja Pogoji in pravila uporabe Varstvo osebnih podatkov Oglaševanje Pomoč
Show: Session | Cookies (0) | Params (4) | Filters | Routes | Env | Queries (22) | General Debug