Испратете ги дупликатите после собирање на албумот !!!
Откако ќе го соберете вашиот албум, испратете ги дупликатите на адреса:Бул. Партизански Одреди 95/24, 1000 Скопје

Или испратете e-mail на gslake@gmail.com и сликичкте ќе бидат подигнати на договорено место во Скопје.

Зошто да ги испратам?

Slikicki.com ќе направи база од сликички кои ќе им бидат достапни на колекционерите и после завршување на продажбата на тој албум, и ќе им излезе во пресрет на колекционерите кои не успеале да го пополнат.

FIFA 365 - 2016 official

FIFA 365 - 2016 official
Založnik: Panini
Zbiralcev: 21
Komentarjev: 1
Sličic:
Menjava: 2690 ponujenih, 1967 iskanih
Ustvaril: Михаил и Христијан (Admin) pred Okoli 6 leta
Zadnja posodobitev: pred Okoli 4 leta
Ogledov: 1656
Add_comment Add_collection
Zadnji komentarji Poglej vseMore
mikicaaa
mikicaaa
03.12.15, 15:52

се извинувам што пишувам и овде. но ми фалат уште околу 100-тина сликички од Champions League 2014/15, па ако на некој му останале дупликати од тој албум ќе му ги откупам, или во замена ќе му купам пакетчиња од новиов албум ФИФА 365. Тел. 075 636-888 Митко, Поздрав

Zadnje dejavnosti Poglej vseMore
sandi
sandi posodobil/a nov album FIFA 365 - 2016 official iz zbirke FIFA 365 - 2016 official
24.05.16, 10:14
Kaja Arsova
Kaja Arsova posodobil/a nov album FIFA 365 - 2016 official iz zbirke FIFA 365 - 2016 official
23.05.16, 10:11
Kaja Arsova
Kaja Arsova posodobil/a nov album FIFA 365 - 2016 official iz zbirke FIFA 365 - 2016 official
23.05.16, 10:01
 
Pogosta vprašanja Pogoji in pravila uporabe Varstvo osebnih podatkov Oglaševanje Pomoč
Show: Session | Cookies (0) | Params (4) | Filters | Routes | Env | Queries (20) | General Debug