Испратете ги дупликатите после собирање на албумот !!!
Откако ќе го соберете вашиот албум, испратете ги дупликатите на адреса:Бул. Партизански Одреди 95/24, 1000 Скопје

Или испратете e-mail на gslake@gmail.com и сликичкте ќе бидат подигнати на договорено место во Скопје.

Зошто да ги испратам?

Slikicki.com ќе направи база од сликички кои ќе им бидат достапни на колекционерите и после завршување на продажбата на тој албум, и ќе им излезе во пресрет на колекционерите кои не успеале да го пополнат.

UEFA EURO 2020

UEFA EURO 2020
Založnik: Panini
Zbiralcev: 27
Komentarjev: 1
Sličic: 1-654
Menjava: 1554 ponujenih, 1390 iskanih
Ustvaril: Михаил и Христијан (Admin) pred okoli 1 leta
Zadnja posodobitev: pred 29 dni
Ogledov: 2409
Add_comment Add_collection
Zadnji komentarji Poglej vseMore
zoran77
zoran77
03.05.21, 19:58

Nesto ne e vo red so sajtov ne mozam da prakam poraki.

Zadnje dejavnosti Poglej vseMore
zoran77
zoran77 posodobil/a nov album UEFA EURO 2020 iz zbirke UEFA EURO 2020
19.07.22, 22:41
zoran77
zoran77 posodobil/a nov album UEFA EURO 2020 iz zbirke UEFA EURO 2020
19.07.22, 22:40
slavkokostadin
slavkokostadin posodobil/a nov album UEFA EURO 2020 iz zbirke UEFA EURO 2020
12.11.21, 01:56
 
Pogosta vprašanja Pogoji in pravila uporabe Varstvo osebnih podatkov Oglaševanje Pomoč
Show: Session | Cookies (0) | Params (4) | Filters | Routes | Env | Queries (18) | General Debug