Испратете ги дупликатите после собирање на албумот !!!
Откако ќе го соберете вашиот албум, испратете ги дупликатите на адреса:Бул. Партизански Одреди 95/24, 1000 Скопје

Или испратете e-mail на gslake@gmail.com и сликичкте ќе бидат подигнати на договорено место во Скопје.

Зошто да ги испратам?

Slikicki.com ќе направи база од сликички кои ќе им бидат достапни на колекционерите и после завршување на продажбата на тој албум, и ќе им излезе во пресрет на колекционерите кои не успеале да го пополнат.

UEFA Euro 2000 Belgium - The Nederlands

UEFA Euro 2000 Belgium - The Nederlands
Založnik: Panini
Zbiralcev: 16
Komentarjev: 3
Sličic: 1-358
Menjava: 115 ponujenih, 613 iskanih
Ustvaril: Игор pred Okoli 13 leta
Zadnja posodobitev: pred okoli 1 leta
Ogledov: 2397
Add_comment Add_collection
Zadnji komentarji Poglej vseMore
Igor Angelkov
Igor Angelkov
18.07.14, 17:23

Zainteresiran sum za kupuvanje na albumov, sekako, popolnet. Ve cekam vo inbox :-)

Игор
Игор
08.06.11, 16:22

Екслузивните албуми од Панини за сите Светски првенства (Fifa World Cup 1970-2010) и Европски првенства (Uefa Euro1980-2008) и Лига на шампиони (2007-2011) во фудбал, НБА1993-2011, и многу други стари албуми за деца и возрасни во дигитална форма со перфектен изглед

Marko Tasevski
Marko Tasevski
25.05.10, 14:41

mnogu sum zainteresiran za slbumot 2000 belgija koj go dava vo prodazba neka pise popolnet ili prazen nema veze

Zadnje dejavnosti Poglej vseMore
Ice
Ice posodobil/a nov album UEFA Euro 2000 Belgium - The Nederlands iz zbirke UEFA Euro 2000 Belgium - The Nederlands
16.05.21, 11:43
Ice
Ice ustvaril/a nov album UEFA Euro 2000 Belgium - The Nederlands iz zbirke UEFA Euro 2000 Belgium - The Nederlands
06.01.19, 11:54
maaac
maaac ustvaril/a nov album UEFA Euro 2000 Belgium - The Nederlands iz zbirke UEFA Euro 2000 Belgium - The Nederlands
30.03.15, 11:51
 
Pogosta vprašanja Pogoji in pravila uporabe Varstvo osebnih podatkov Oglaševanje Pomoč
Show: Session | Cookies (0) | Params (4) | Filters | Routes | Env | Queries (21) | General Debug